YouTube Capture Mode
Filmy uzytkowników

14-Jul-08 09:49

Exilim Zoom EX-Z150-najsmuklejszy na świecie*

Casio Computer Co., Ltd. i firma Zibi S.A. przedstawiają super-smukły, 8.1 megapikselowy EXILIM Zoom EX-Z150 z szerokokątnym obiektywem, 4x zoomem optycznym, stabilizacją obrazu CCD, oraz dużym wyświetlaczem LCD.

więcej...

 

30-Jun-08 13:23

Nowy firmware do modelu EXILIM Pro EX-F1

Casio Computer Co. Ltd. wprowadza update oprogramowania aparatu EXILIM Pro EX-F1.

więcej...

 

03-Jun-08 08:55

DIWA Innovation Award dla Casio EXILIM Pro EX-F1

Casio EXILIM Pro EX-F1 po raz kolejny zostało docenione przez międzynarodowe jury dziennikarzy. Aparat zyskał uznanie stowarzyszenia Digital Imaging Websites Association i został wyróżniony nagrodą DIWA Innovation Award.

więcej...

 

02-Jun-08 12:11

Nagroda Plus X 2008 dla Casio Exilim

Aparaty cyfrowe Casio EXILIM triumfowały w tegorocznej edycji największego europejskiego konkursu elektroniki konsumenckiej Plus X.

więcej...

 

14-May-08 00:18

TIPA Award 2008 dla EXILIM Pro EX-F1

Aparat Casio EXILIM Pro EX-F1 otrzymał nagrodę TIPA 2008.

więcej...

 

 

DIWA Innovation Award dla Casio EXILIM Pro EX-F1

 

Casio EXILIM Pro EX-F1 po raz kolejny zostało docenione przez międzynarodowe jury dziennikarzy. Super-szybki aparat tym razy zyskał uznanie stowarzyszenia Digital Imaging Websites Association i został wyróżniony nagrodą DIWA Innovation Award.

 

DIWA Award to kolejne po nagrodzie TIPA wyróżnienie w kategorii innowacyjności dla Casio EXILIM Pro EX-F1. Najszybszy aparat z linii Exilim został uznany za przełomowy model, który jest pierwszym tego typu produktem zadedykowanym nie tylko profesjonalnym użytkownikom, ale i foto-amatorom.

„Jesteśmy dumni z faktu, że aparat Exilim i wykorzystane w nim innowacyjne technologie zyskują uznanie wśród międzynarodowego grona dziennikarzy, oraz spotykają się z takim entuzjazmem. Przyznanie DIWA Innovation Award to szczególne wyróżnienie dla marki EXILIM i zachęta do tego, aby kontynuować nowy trend wprowadzania na rynek modeli, które oddają w ręce użytkowników amatorów technologiczne możliwości zarezerwowane do tej pory tylko dla profesjonalistów." - powiedział Karol Ryszkowski, Product Manager marki Casio EXILIM w firmie Zibi.

Doceniony przez stowarzyszenie EX-F1 umozliwia wykonywanie zdjęć z prędkością do 60 fps przy pełnej rozdzielczości dzięki innowacyjnemu, super-szybkiemu sensorowi CMOS i procesorowi LSI. Model ten umożliwia również nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD, jak i zapis filmów z prędkością do 1200 fps, które można odtwarzać w zwolnionym tempie ukazującym szczegóły i detale ruchu niewidzialne dla ludzkiego oka. Do tej pory możliwości zapisu obrazu z taką prędkością oferował tylko profesjonalny sprzęt używany np. w badaniach naukowych. Wraz z wprowadzeniem modelu Casio EXILIM Pro EX-F1 na rynek konsumencki, po raz pierwszy taki potencjał technologiczny stały się osiągalny dla amatorów fotografii i stworzył nowy trend w cyfrowym zapisie obrazu.

DIWA to międzynarodowe stowarzyszenie niezależnych portali internetowych o tematyce fotografii. Członkowie stowarzyszenia to eksperci w tej dziedzinie, którzy w testach redakcyjnych weryfikują funkcjonalność i możliwości nowości rynkowych oraz poddają je ocenie według ponad 200 różnych kryteriów. Przyznawana przez stowarzyszenie nagrody wyróżniają produkty w kilku kategoriach, oprócz aparatów cyfrowych, jury ocenia również sprzęt używany do przetwarzania obrazu i wspomagający.