YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

16-Jul-09 15:14

Odkryj tajemnice warszawskich ulic i utrwal swoje wrażenia na fotografii

Już w najbliższą sobotę, kolejna odsłona edukacyjno – kulturalnego projektu „Tajemnice warszawskich ulic”. Tym razem młodzi warszawiacy będą mieli okazję poznać sekrety warszawskiej Woli.

więcej...

 

13-Jul-09 14:18

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

9 lipca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Uczestnicy zajęć praktycznych w plenerze prowadzonych przez wykładowców z Warszawskiej Szkoły Fotografii mieli szansę zgłębiać swoją wiedzę zarówno z zakresu „fotografii ulicznej” jak i „fotografii człowieka”.

więcej...

 

07-Jul-09 12:02

Konkurs dla uczestników Bezpłatnych Warsztatów Fotograficznych rozstrzygnięty!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, ich przeglądanie sprawiło nam wiele radości. W każdej z nich odnaleźliśmy coś interesującego i wybór pierwszego miejsca okazał się prawdziwym wyzwaniem. Po długich naradach, jury, wybrało zwycięzców konkursu.

więcej...

 

23-Jun-09 10:27

Relacje z warsztatów Cyfrowa Edycja Zdjęć – 20 czerwca

20 czerwca odbyły się warsztaty fotograficzne z zakresu cyfrowej edycji zdjęć poprowadzone przez uznanego fotografika Andrzeja Satela – wykładowcę Warszawskiej Szkoły Fotografii. Na zajęciach fotoamatorzy dowiedzieli się jak korzystać z narzędzi do obróbki zdjęć oraz w jaki sposób prawidłowo retuszować zdjęcia

więcej...

 

18-Jun-09 09:49

Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy wszystkich uczestników projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”, którzy wzięli udział w zajęciach plenerowych „Fotografia uliczna” oraz „Fotografia człowieka” do wzięcia udziału w konkursie.

więcej...

 

TIPA Award 2008 dla EXILIM Pro EX-F1

TIPAWarszawa, 24 kwietnia 2008 r. - Aparat Casio EXILIM Pro EX-F1 otrzymał nagrodę TIPA 2008. Przyznawana od 1991 roku TIPA Award to prestiżowe wyróżnienie stowarzyszenia dziennikarzy pism fotograficznych, które co roku wybiera spośród nowości rynkowych najlepsze produkty foto.

Imponujący skok w przyszłość zasługujący na nagrodę Najlepszej Innowacji Technologicznej 2008 - tymi słowami dziennikarze stowarzyszenia TIPA uzasadnili przyznanie wyróżnienia dla EXILIM Pro EX-F1.

Niewiarygodne możliwości Casio EXILIM Pro EX-F1 tworzą nowy obszar fotografii cyfrowej. 6 megapikselowy aparat wykonuje zdjęcia z prędkością 60 klatek na sekundę, a klipy filmowe z prędkością do 1200 fps, dzięki czemu użytkownik może zapisać na zdjęciu lub filmie obrazy niewidoczne dla ludzkiego oka. Funkcja Slow Motion View umożliwia oglądanie zwolnionego ruchu fotografowanego obiektu na wyświetlaczu w trakcie wykonywania zdjęć. Dzięki temu rzeczywisty ruch szybko przemieszczającego się obiektu można w zwolnionym tempie na bieżąco obserwować na wyświetlaczu LCD.


Aparat Casio EXILIM Pro EX-F1 jest dostępny w Polsce od 16 kwietnia Br, jego cena wynosi 2990 PLN.

Technical Image Press Association została utworzona w 1991 roku, jako niezależne, europejskie stowarzyszenie non-profit dziennikarzy pism fotograficznych i zajmujących się technologiami wykorzystywanymi w fotografii. 27 magazynów i czasopism z 11 państw tworzy największe dziennikarskie stowarzyszenie tego typu w Europie. Raz w roku, redaktorzy z wszystkich stowarzyszonych mediów wyłaniają najlepsze nowe produkty fotograficzne i przyznają prestiżowe TIPA Awards.

Więcej informacji: www.tipa.com

 

Linia aparatów cyfrowych Casio Exilim została wprowadzona na rynek w 2002 roku. Od tego momentu wyznacza trendy we wzornictwie, rozmiarze i kształcie elektroniki użytkowej tego typu. Funkcyjność, niewielka waga, a przede wszystkim wyjątkowo smukły kształt aparatów linii Exilim sprawiają, że użytkownicy z całego świata wysoko oceniają nie tylko jego wartość użytkową, ale i estetyczną. Seria EXILIM nieustannie wprowadza kolejne udoskonalenia, m. in. ostatnio wprowadzony procesor EXILIM Engine 2.0, unikalną funkcję YouTubeT BEST SHOTT, wyświetlacz Super Clear LCD, oraz rewolucyjny aparat EXILIM Pro EX-F1 z rekordowo szybkim trybem fotografowania Burst Shooting.