YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

28-Apr-10 10:15

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. ultrasmukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, idealnie wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

więcej...

 

15-Apr-10 11:34

Nagroda dla EX-Z450 od magazynu PC World

Mamy przyjemność poinformować, że aparat Casio Exilim EX-Z450 w wyniku niezależnych testów dziennikarskich otrzymał kolejną nagrodę "Najlepsza opłacalność" w kategorii aparaty kompaktowe w cenie 650-1000 zł. Tym razem nagrodę, która oznacza najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów przyznał magazyn PC World Komputer.

więcej...

 

13-Apr-10 09:06

Casio Exilim oraz ŚwiatObrazu.pl zapraszają do Konkursu FOTOBLOG ROKU

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy zmuszeni do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji. SwiatObrazu.pl oraz marka Casio Exilim za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

więcej...

 

12-Apr-10 11:29

Kondolencje

W związku z Tragedia Narodową, która dotknęła nas w ostatni weekend zarząd firmy Zibi S.A jak i pracownicy związani z marką Casio Exilim chcielibyśmy wyrazić głęboki żal i smutek. Nagła śmierć 96 osób związanych z elitą Polski jest ogromną stratą dla naszego Państwa. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy.

więcej...

 

09-Apr-10 09:20

Nagroda -Najlepszy Zakup -dla aparatu EX-Z450

Aparat EX-Z450 otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepszy Zakup” od kwartalnika fotograficznego ZOOM. Tym bardziej cieszy nas wygrana, gdyż aparat po testach pokonał aż 20 konkurentów w kategorii -aparaty kompaktowe w przedziale cenowym od 650 zł do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem w najbliższym numerze magazynu ZOOM.

więcej...

 

Serwis You Tube

Ten założony w lutym 2005 roku serwis jest liderem w zakresie udostępniania filmów wideo online oraz najważniejszym miejscem, w którym za pośrednictwem sieci można na całym świecie oglądać i przesyłać oryginalne filmy wideo. Serwis YouTube umożliwia łatwe umieszczanie i przesyłanie filmów wideo pod adresem www.YouTube.com oraz w internecie za pośrednictwem witryn, urządzeń komórkowych, blogów i e-maili. Serwis YouTube szybko stał się czołowym miejscem rozrywki wideo w internecie.

Każdy może oglądać filmy wideo dostępne w serwisie YouTube. Można oglądać relacje z pierwszej ręki na temat bieżących wydarzeń, znajdować filmy wideo dotyczące hobby i zainteresowań oraz odkrywać treści ekscentryczne i niecodzienne. Ponieważ coraz więcej ludzi zajmuje się utrwalaniem niezwykłych momentów w plikach wideo, serwis YouTube jest inspiracją do tego, aby stali się prezenterami przyszłości.

Po zarejestrowaniu użytkownicy mogą przesyłać i udostępniać filmy wideo, zapisywać ulubione, tworzyć listy odtwarzania i komentować filmy wideo. Serwis YouTube tworzy wspólnotę, której celem jest oglądanie i udostępnianie filmów wideo. Z serwisu YouTube można korzystać bezpłatnie, ponieważ utrzymuje się on z reklam.

 

Społeczność YouTube

Serwis YouTube skupia ludzi wytyczających nowe drogi w dziedzinie filmu wideo. Użytkownicy przesyłają, komentują i oglądają filmy wideo. Na początku YouTube był serwisem przeznaczonym dla użytkowników indywidualnych, którzy mogli udostępniać w nim filmy wideo. Szybko jednak wyrósł na jeden z największych w internecie serwisów tego typu. Użytkownicy określają, co jest popularne, a dodatkowo mogą uwolnić swoje moce twórcze i prezentować swoje dzieła widzom z całego świata.


YouTube tworzy społeczność dla filmowców, muzyków i komików amatorów, a także dla profesjonalnych dostawców treści. Nasza usługa jest oparta na marketingu wirusowym. Jeśli ktoś jest naprawdę utalentowany i zamieszcza w serwisie oryginalne materiały, użytkownicy z pewnością będą je sobie chętnie przesyłać.


YouTube to otwarta społeczność. Zachęcamy użytkowników do przesyłania nam swoich przemyśleń i uwag na temat działania serwisu. Zespół YouTube rozumie, że każdy użytkownik ma wpływ na kształt serwisu i dlatego z radością zapraszamy wszystkich użytkowników do opracowywania razem z nami nowych funkcji i współtworzenia serwisu.


Aparaty Casio i funkcja narywania filmów w trybie YouTube

Idea jaka legła u podstaw stworzenia tego trybu to uprościć wgrywanie filmów do serwisu. Firmware Casio umożliwia natychmiastowe wgrywanie do serwisu. To co wyróżnia to możliwość podglądu historii uploadów, możliwość wgrywania wielu filmów za jednym razem, filmy w aparacie są nagrywane o osobnego katalogu aby ułatwić rozpoznanie.

 

Charakterystyka filmów nagrywanych przez aparat

  • Zoptymalizowany rozmiar

  • Zoptymalizowana jakość

  • Czas trwania do 10 min

  • Pliki wgrywane do oddzielnego katalogu