YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

23-Jun-09 10:27

Relacje z warsztatów Cyfrowa Edycja Zdjęć – 20 czerwca

20 czerwca odbyły się warsztaty fotograficzne z zakresu cyfrowej edycji zdjęć poprowadzone przez uznanego fotografika Andrzeja Satela – wykładowcę Warszawskiej Szkoły Fotografii. Na zajęciach fotoamatorzy dowiedzieli się jak korzystać z narzędzi do obróbki zdjęć oraz w jaki sposób prawidłowo retuszować zdjęcia

więcej...

 

18-Jun-09 09:49

Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy wszystkich uczestników projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”, którzy wzięli udział w zajęciach plenerowych „Fotografia uliczna” oraz „Fotografia człowieka” do wzięcia udziału w konkursie.

więcej...

 

17-Jun-09 16:47

Relacje z warsztatów -Fotografia człowieka – 13 czerwca

13 czerwca odbyły się warsztaty fotograficzne w plenerze poprowadzone przez znakomitą fotograficzkę Małgorzatę Mikołajczyk, która skupiła się na tematyce fotografii człowieka. Choć deszczowa aura pogodowa nie sprzyjała, nie odstraszyło to 20 uczestników, którzy zmierzyli się z wyzwaniami jakie postawiła prowadząca zajęcia. Fotoamatorzy dowiedzieli się jak stworzyć prawidłową kompozycje zdjęcia, na jakie elementy zwracać uwagę podczas fotografowania człowieka oraz jak wykorzystywać światło.

więcej...

 

08-Jun-09 09:29

Relacje z warsztatów „Fotografia Uliczna”

6 czerwca na warszawskiej starówce odbyły się warsztaty z zakresu „Fotografii Ulicznej” poprowadzone przez wykładowcę Macieja Szal z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Dwudziestu uczestników przybyłych na spotkanie miało okazję dowiedzieć się jak śledzić i rejestrować ciekawe sytuacje z życia codziennego. Podczas warsztatów każdy fotoamator pod okiem Macieja Szal mógł zastosować w praktyce wiele technik pozwalających na fotografowanie osób nieznajomych.

więcej...

 

02-Jun-09 15:43

"Fotografia Uliczna" - Lista zakwalifikowanych uczestników

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych na warsztaty z zakresu "Fotografii Ulicznej", które będą miały miejsce 6 czarwca o godz. 11.00.

więcej...

 

W 2008 roku do konkursu "iF Design Award" nadesłano prawie trzy tysiące zgłoszeń z 39 krajów. Jury - designerzy z całego świata, podczas specjalnej sesji w listopadzie, wybrało w sumie 808 produktów, które uhonorowane zostały nagrodą "iF Design Award 2009". Wśród wyróżnionych znalazł się aparat - Casio EXILIM EX-F1.

Model EXILIM EX-F1 jako jedyny aparat oferowany na rynku umożliwia zarejestrowanie 60 zdjęć na sekundę w pełnej rozdzielczości. Za pomocą cyfrówki wyposażonej w 6-megapikselową matrycę CMOS i szybki procesor LSI, można nagrywać filmy w jakości Full HD oraz sekwencję wideo w zwolnionym tempie z prędkością 300, 600 i 1200 klatek na sekundę. F1 posiada obiektyw z 12-krotnym zoomem (ekwiwalent ogniskowych 36-432 mm) oraz 2.8 calowy ekran LCD o rozdzielczości 230 000 punktów.

Nagroda "iF Design Award" przyznawana jest w Niemczech od 1953 roku i ma opinię jednego z najbardziej prestiżowych odznaczeń w dziedzinie designu i wzornictwa użytkowego. Produkty i urządzenia biorące udział w konkursie, są oceniane zarówno pod kątem innowacyjnego wyglądu, zastosowancyh technologii, jak również przystępności dla użytkownika, jakości oraz ceny.