YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

28-Apr-10 10:15

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. ultrasmukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, idealnie wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

więcej...

 

15-Apr-10 11:34

Nagroda dla EX-Z450 od magazynu PC World

Mamy przyjemność poinformować, że aparat Casio Exilim EX-Z450 w wyniku niezależnych testów dziennikarskich otrzymał kolejną nagrodę "Najlepsza opłacalność" w kategorii aparaty kompaktowe w cenie 650-1000 zł. Tym razem nagrodę, która oznacza najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów przyznał magazyn PC World Komputer.

więcej...

 

13-Apr-10 09:06

Casio Exilim oraz ŚwiatObrazu.pl zapraszają do Konkursu FOTOBLOG ROKU

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy zmuszeni do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji. SwiatObrazu.pl oraz marka Casio Exilim za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

więcej...

 

12-Apr-10 11:29

Kondolencje

W związku z Tragedia Narodową, która dotknęła nas w ostatni weekend zarząd firmy Zibi S.A jak i pracownicy związani z marką Casio Exilim chcielibyśmy wyrazić głęboki żal i smutek. Nagła śmierć 96 osób związanych z elitą Polski jest ogromną stratą dla naszego Państwa. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy.

więcej...

 

09-Apr-10 09:20

Nagroda -Najlepszy Zakup -dla aparatu EX-Z450

Aparat EX-Z450 otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepszy Zakup” od kwartalnika fotograficznego ZOOM. Tym bardziej cieszy nas wygrana, gdyż aparat po testach pokonał aż 20 konkurentów w kategorii -aparaty kompaktowe w przedziale cenowym od 650 zł do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem w najbliższym numerze magazynu ZOOM.

więcej...

 

Konkurs Fotograficzny


Zapraszamy wszystkich uczestników projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne", którzy wzięli udział w zajęciach plenerowych „Fotografia uliczna" oraz „Fotografia człowieka" do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy jedno, wybrane zdjęcie należy wysłać na adres do`25.06.2009, w temacie wpisując "Konkurs Exilim", a w treści maila imię, nazwisko oraz dane kontaktowe. Dla autora najciekawszego zdjęcia, zrobionego podczas zajęć, Casio Exilim ufundował aparat fotograficzny - Casio Exilim Pro EX-F1. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie projektu w dniu 06.07.2009.Aby zapoznać się z regulaminem konkursu kliknij tutaj...

 

 

 

Odkryj nową generacje fotografii z nowym EXILIM High Speed EX-F1. Ten aparat nagrywa filmy FullHD oraz robi aż do 60 klatek na sekundę zdjęć, tak abyś nigdy nie przegapił właściwego momentu. Używając trybu zdjęć seryjnych, użytkownik może wykonać fotografię do 60 klatek na sekundę. W trybie serii, ilość klatek może być regulowany pomiędzy 1 a 60 na sekundę. Do sześćdziesięciu zdjęć może zostać wykonanych za jednym razem, zatem 60 zdjęć w sekundę lub 5 zdjęć na sekundę przez 12 sekund. Z aparatem EX-F1 możesz wykonać zdjęcie przed zwolnieniem spustu migawki. Aparat może zrobić do 60 zdjęć na sekundę i zapisać maksymalnie 60 zdjęć w pamięci. Możesz więc uchwycić decydujący moment nawet jeśli naciśniesz spust migawki za późno. Działanie EXILIM'a EX-F1 umożliwia nowy czujnik i układ scalony CMOS. Podzespoły te umożliwiają nagrywanie super szybkich zdjęć seryjnych w pełnej rozdzielczości, filmy w trybie High-Speed, filmy w trybie Full HD i wiele więcej. Aby zapoznać się z informacjami na temat aparatu EXILIM High Speed EX-F1 kliknij tutaj.