YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

28-Apr-10 10:15

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. ultrasmukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, idealnie wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

więcej...

 

15-Apr-10 11:34

Nagroda dla EX-Z450 od magazynu PC World

Mamy przyjemność poinformować, że aparat Casio Exilim EX-Z450 w wyniku niezależnych testów dziennikarskich otrzymał kolejną nagrodę "Najlepsza opłacalność" w kategorii aparaty kompaktowe w cenie 650-1000 zł. Tym razem nagrodę, która oznacza najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów przyznał magazyn PC World Komputer.

więcej...

 

13-Apr-10 09:06

Casio Exilim oraz ŚwiatObrazu.pl zapraszają do Konkursu FOTOBLOG ROKU

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy zmuszeni do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji. SwiatObrazu.pl oraz marka Casio Exilim za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

więcej...

 

12-Apr-10 11:29

Kondolencje

W związku z Tragedia Narodową, która dotknęła nas w ostatni weekend zarząd firmy Zibi S.A jak i pracownicy związani z marką Casio Exilim chcielibyśmy wyrazić głęboki żal i smutek. Nagła śmierć 96 osób związanych z elitą Polski jest ogromną stratą dla naszego Państwa. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy.

więcej...

 

09-Apr-10 09:20

Nagroda -Najlepszy Zakup -dla aparatu EX-Z450

Aparat EX-Z450 otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepszy Zakup” od kwartalnika fotograficznego ZOOM. Tym bardziej cieszy nas wygrana, gdyż aparat po testach pokonał aż 20 konkurentów w kategorii -aparaty kompaktowe w przedziale cenowym od 650 zł do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem w najbliższym numerze magazynu ZOOM.

więcej...

 

W związku z ogromnym zainteresowaniem warsztatami fotograficznymi organizawoanymi przez markę Casio Exilim oraz Warszawską Szkołę Fotografii zostały zorganizowane dwa zajęcia "Podstawy Fotografii" o godz. 9.00 oraz 11.00 a lista osób została rozszerzona do ok. 170 osób.

 

Jeśli zrezygnujesz z udziału w zajęciach, wyślij maila na adres [email protected], w tytule wpisując "REZYGNUJĘ".
W ten sposób pozwolisz innym na udział w warsztatach.


Z przyjemnością ogłaszmy listę osób zakwalifikowanych


LISTA OSÓB, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ NA WYKŁAD "PODSTAWY FOTOGRAFII"  więcej..
TERMIN: 23.05.2009 r. godz. 9.00
MIEJSCE: Warszawska Szkoła Fotografii, ul. Łazienkowska 14

 

LISTA OSÓB, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ NA WYKŁAD "PODSTAWY FOTOGRAFII"  więcej...
TERMIN: 23.05.2009 r. godz. 11.00
MIEJSCE: Warszawska Szkoła Fotografii, ul. Łazienkowska 14

 

UWAGA! Prosimy o przybycie na miejsce najpóźniej 15 min. przed rozpoczęciem zajęć!