YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

28-Apr-10 10:15

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. ultrasmukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, idealnie wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

więcej...

 

15-Apr-10 11:34

Nagroda dla EX-Z450 od magazynu PC World

Mamy przyjemność poinformować, że aparat Casio Exilim EX-Z450 w wyniku niezależnych testów dziennikarskich otrzymał kolejną nagrodę "Najlepsza opłacalność" w kategorii aparaty kompaktowe w cenie 650-1000 zł. Tym razem nagrodę, która oznacza najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów przyznał magazyn PC World Komputer.

więcej...

 

13-Apr-10 09:06

Casio Exilim oraz ŚwiatObrazu.pl zapraszają do Konkursu FOTOBLOG ROKU

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy zmuszeni do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji. SwiatObrazu.pl oraz marka Casio Exilim za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

więcej...

 

12-Apr-10 11:29

Kondolencje

W związku z Tragedia Narodową, która dotknęła nas w ostatni weekend zarząd firmy Zibi S.A jak i pracownicy związani z marką Casio Exilim chcielibyśmy wyrazić głęboki żal i smutek. Nagła śmierć 96 osób związanych z elitą Polski jest ogromną stratą dla naszego Państwa. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy.

więcej...

 

09-Apr-10 09:20

Nagroda -Najlepszy Zakup -dla aparatu EX-Z450

Aparat EX-Z450 otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepszy Zakup” od kwartalnika fotograficznego ZOOM. Tym bardziej cieszy nas wygrana, gdyż aparat po testach pokonał aż 20 konkurentów w kategorii -aparaty kompaktowe w przedziale cenowym od 650 zł do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem w najbliższym numerze magazynu ZOOM.

więcej...

 

Odkryj tajemnice warszawskich ulic i utrwal swoje wrażenia na fotografii

 


Już w najbliższą sobotę, kolejna odsłona edukacyjno - kulturalnego projektu „Tajemnice warszawskich ulic". Tym razem młodzi warszawiacy będą mieli okazję poznać sekrety warszawskiej Woli. W czasie spaceru, przewodniczka miejska, Ewa Andrzejewska, opowie o wolskich wiatrakach, Polu Elekcyjnym, tamtejszych cmentarzach i ulicy Młynarskiej, a uczestnicy będą mogli udokumentować wyprawę przy pomocy aparatów fotograficznych bezpłatnie wypożyczonych im na czas spotkania.

 


„Tajemnice warszawskich ulic" to edukacyjna inicjatywa fundacji Arte skierowana do dzieci i młodzieży, obejmująca 8 wycieczek poznawczych o charakterze warsztatowym, prowadzonych przez najlepszych warszawskich przewodników terenowych.

 


„Chcieliśmy przybliżyć młodym uczestnikom dziedzictwo kulturowe stolicy, pokazać im, że nauka historii może być całkiem przyjemna i interesująca oraz zainspirować ich do dalszych, samodzielnych poszukiwań śladów przeszłości miasta" - mówi Anna Drzewiecka, inicjatorka i koordynatorka programu z ramienia fundacji.
Od najbliższej soboty (18 lipca), na uczestników spotkania będzie czekała dodatkowa atrakcja - na czas wycieczek będą oni mogli bezpłatnie wypożyczyć 10 aparatów fotograficznych Casio Exilim i zrobić zdjęcia odwiedzanym miejscom.

 


„Świat widziany oczami dziecka jest całkiem inny, niż ten który widzimy my dorośli. Jesteśmy ciekawi efektów tej wspólnej inicjatywy - zdjęć magicznych, tajemniczych miejsc Warszawy, wykonanych przez najmłodszych. Może zobaczymy coś, na co na co dzień nie zwracamy uwagi." - mówi Renata Grochowska, Brand Manager Casio Exilim.
Zamknięciem cyklu wycieczek jest konkurs „Historia mojej ulicy". Prace na konkurs będzie można przesyłać do 25 października. Forma pracy jest dowolna, w treści powinna ona nawiązywać do tematyki wycieczek, a zatem opowiadać historię jednej, najbliższej autorowi, warszawskiej ulicy. Najlepsze prace stworzą mini-przewodnik multimedialny. Główną nagrode w konkursie - aparat Casio EX-Z1 - ufundowało Casio Exilim.

 


Więcej informacji na www.fundacja-arte.pl
Projekt „Tajemnice warszawskich ulic" współfinansowany jest ze środków m. st. Warszawy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

 


Miejsce zbiórki: 18 lipca (sobota) godz. 11.00 na rogu ulic Młynarskiej i Wolskiej
(przy dawnym PDT Wola).