YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

28-Apr-10 10:15

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. ultrasmukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, idealnie wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

więcej...

 

15-Apr-10 11:34

Nagroda dla EX-Z450 od magazynu PC World

Mamy przyjemność poinformować, że aparat Casio Exilim EX-Z450 w wyniku niezależnych testów dziennikarskich otrzymał kolejną nagrodę "Najlepsza opłacalność" w kategorii aparaty kompaktowe w cenie 650-1000 zł. Tym razem nagrodę, która oznacza najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów przyznał magazyn PC World Komputer.

więcej...

 

13-Apr-10 09:06

Casio Exilim oraz ŚwiatObrazu.pl zapraszają do Konkursu FOTOBLOG ROKU

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy zmuszeni do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji. SwiatObrazu.pl oraz marka Casio Exilim za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

więcej...

 

12-Apr-10 11:29

Kondolencje

W związku z Tragedia Narodową, która dotknęła nas w ostatni weekend zarząd firmy Zibi S.A jak i pracownicy związani z marką Casio Exilim chcielibyśmy wyrazić głęboki żal i smutek. Nagła śmierć 96 osób związanych z elitą Polski jest ogromną stratą dla naszego Państwa. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy.

więcej...

 

09-Apr-10 09:20

Nagroda -Najlepszy Zakup -dla aparatu EX-Z450

Aparat EX-Z450 otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepszy Zakup” od kwartalnika fotograficznego ZOOM. Tym bardziej cieszy nas wygrana, gdyż aparat po testach pokonał aż 20 konkurentów w kategorii -aparaty kompaktowe w przedziale cenowym od 650 zł do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem w najbliższym numerze magazynu ZOOM.

więcej...

 

9 lipca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne". Uczestnicy zajęć praktycznych w plenerze prowadzonych przez wykładowców z Warszawskiej Szkoły Fotografii mieli szansę zgłębiać swoją wiedzę zarówno z zakresu „fotografii ulicznej" jak i „fotografii człowieka". Nadesłane zdjęcia z warsztatów oceniane były przez ekspertów z WSF oraz Casio Exilim. Zwycięzcą pierwszej edycji projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne" został Michał Pilch za zdjęcie pt. „Mały odpoczynek", które wykonane zostało podczas zajęć na których przedstawione zostały techniki fotografii ulicznej.

 

 

„Dla mnie najważniejsza była pierwsza godzina podczas której Pan Maciej Szal pokazał warsztat pracy i opowiedział jak sfotografować osoby nas interesujące. Przyznaje, że najbardziej emocjonujące były ostatnie 40 minut kiedy samodzielnie mieliśmy zmierzyć się z ludźmi napotkanymi na ulicy. Dopiero wtedy zrozumiałem jak trudne jest to zadanie, aby przełamać w sobie blokady oraz zahamowania. Teraz oglądając albumy klasyków tego gatunku podchodzę do nich z jeszcze większym szacunkiem." - powiedział Michał Pilch.

 

 

 

Nagrodą w konkursie fotograficznym był aparat Casio Exilim Pro-F1, umożliwiający nagrywanie filmów w trybie High-Speed do 1200 kl/s. umożliwiając uchwycenie ruchu niewidocznego dla ludzkiego oka.

 

„Zdjęcie Pana Michała Pilcha ujęło nas swoją tematyką odnoszącą się do prozy dnia codziennego. Mam nadzieje, że aparat Casio Exilim Pro -F1 pozwoli na zapis niezwykłych momentów i dalszy rozwój techniki fotograficznej. W imieniu całego zespołu Casio Exilim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!"- powiedziała Renata Grochowska Brand Manager aparatów Casio Exilim.