YouTube Capture Mode
Profil ExilimPolska na YouTube
Filmy uzytkowników

28-Apr-10 10:15

Exilim EX-G1 nagrodzony przez TIPA

The Technical Image Press Association (TIPA) po raz kolejny przyznało prestiżowe nagrody dla najlepszych technologii i produktów branży fotograficznej. Miejsce na podium zajął m.in. ultrasmukły aparat Casio Exilim EX-G1. Okrzyknięto go mianem najlepszego wytrzymałego kompaktu, idealnie wpisującego się w potrzeby i wymagania entuzjastów ekstremalnych dyscyplin sportowych.

więcej...

 

15-Apr-10 11:34

Nagroda dla EX-Z450 od magazynu PC World

Mamy przyjemność poinformować, że aparat Casio Exilim EX-Z450 w wyniku niezależnych testów dziennikarskich otrzymał kolejną nagrodę "Najlepsza opłacalność" w kategorii aparaty kompaktowe w cenie 650-1000 zł. Tym razem nagrodę, która oznacza najlepszy stosunek jakości do ceny spośród wszystkich testowanych produktów przyznał magazyn PC World Komputer.

więcej...

 

13-Apr-10 09:06

Casio Exilim oraz ŚwiatObrazu.pl zapraszają do Konkursu FOTOBLOG ROKU

Internet zalany jest ogromną ilością zdjęć i często jesteśmy zmuszeni do oglądania fotografii autorów, którzy nie mają nic do powiedzenia. Jednak zdarza się przecież, że Internet pozwala odkryć prawdziwy talent: połączenie sztuki, technologii i kreatywnej ekspresji. SwiatObrazu.pl oraz marka Casio Exilim za główny cel stawia sobie promowanie dobrej fotografii oraz jej Twórców. Fotoblog Roku 2010 to pierwsza edycja prestiżowego konkursu mającego na celu wyłonić najbardziej wartościowe blogi poświęcone fotografii.

więcej...

 

12-Apr-10 11:29

Kondolencje

W związku z Tragedia Narodową, która dotknęła nas w ostatni weekend zarząd firmy Zibi S.A jak i pracownicy związani z marką Casio Exilim chcielibyśmy wyrazić głęboki żal i smutek. Nagła śmierć 96 osób związanych z elitą Polski jest ogromną stratą dla naszego Państwa. Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar katastrofy.

więcej...

 

09-Apr-10 09:20

Nagroda -Najlepszy Zakup -dla aparatu EX-Z450

Aparat EX-Z450 otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepszy Zakup” od kwartalnika fotograficznego ZOOM. Tym bardziej cieszy nas wygrana, gdyż aparat po testach pokonał aż 20 konkurentów w kategorii -aparaty kompaktowe w przedziale cenowym od 650 zł do 1000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem w najbliższym numerze magazynu ZOOM.

więcej...

 

29-Mar-10 10:54

Konkurs- Zimowe Expresje- Rozstrzygnięty

Mamy przyjemność poinformować, że konkurs „Zimowe Expresje” został rozstrzygnięty! Warunkiem udziału było nakręcenie ciekawego filmiku z ferii zimowych i umieszczenie go w serwisie YouTube. Krótki film (od 30 sek. do 5 minut) należało podłączyć na stronie www.youtube.com/channel/zimoweexpresje oraz zgłosić na adres [email protected]

więcej...

 

19-Mar-10 11:05

Exilim Extreme Award - Weź udziala w fesiwalu Zajawka

Już po raz kolejny w Gdańsku odbędzie się Zajawka - Festiwal Filmów Sportów Extremalnych. W ciągu trzech dni trwania festiwalu (23-25 kwietnia 2010) w Gdańsku spotkają się miłośnicy sportów ekstremalnych z całej Polski. Wśród atrakcji znajdą się m.in. ścianka wspinaczkowa, kula sferyczna, quady, stoisko paintball, spotkania ze znanymi sportowcami.

więcej...

 

01-Mar-10 09:24

Czym kierować się przy zakupie aparatu cyfrowego?

Kupno aparatu cyfrowego wbrew pozorom wcale nie jest prostą sprawą. Kiedy wchodzimy do sklepu i widzimy całą ścianę pełną sprzętu fotograficznego różnych producentów, nie trudno o zawrót głowy. Czym więc kierować się przy wyborze cyfrówki?

więcej...

 

09-Feb-10 15:16

KONKURS!-Zimowe Expresje!

Wygraj kompaktowy aparat cyfrowy Casio Exilim Ex-G1 w konkursie „Zimowe Expresje”! Wystarczy, że podczas ferii zimowych nakręcisz ciekawy krótki filmik (od 30 sek. do 5 minut) aparatem lub kamerą, następnie prześlesz go na YouTube, i podłączysz do naszej grupy na stronie http://www.youtube.com/channel/zimoweexpresje oraz wyślesz nam zgłoszenie, którego szablon znajdziesz na stronie www.exilim.pl. Termin nadsyłania filmów to 15.02-15.03.2010. O wygranej decyduje liczba odwiedzin, datowana na dnia 15 marca 2010 na godzinę 12:00, oraz pozytywne oceny i komentarze. Zwycięzcę wyłoni Jury dnia 19 marca 2010 roku. POWODZENIA!

więcej...

 

28-Jan-10 09:54

Dołącz do społeczności Casio Exilim na Facebook !

Wszystkie najnowsze informacje dotyczące organizowanych konkursów fotograficznych, zajęć fotograficznych w ramach „Szkoły Expresji” oraz nowości produktowych już na Facebook.

więcej...

 

25-Jan-10 08:27

Casio EXILIM EX-H10 znów nagrodzony!

W najnowszym numerze magazynu CHIP aparat Casio Exilim EX-H10 zajął 1 miejsce w kategorii „najciekawszy model” otrzymując tym samym znak rekomendacji „POWER CHIP TIP”. To kolejna nagroda przyznana temu kompaktowi. Wcześniej już został wyróżniony znakiem „Najlepsza jakość/cena” magazynu PC Format, „Redakcja Poleca” magazynu Digital Foto Video oraz „Bardzo Dobry” w testach Foto-Kuriera.

więcej...

 

12-Jan-10 10:10

Konkurs Szkoła Expresji -Rozstrzygnięty

Znamy już wyniki konkursu fotograficznego przeprowadzonego w ramach warsztatów „Szkoła Expresji”. Zwyciężczynią została P. Aleksandra Jaworska. "Zdjęcie nie było zamierzone, wykorzystałam chwilowy cień pani prowadzącej jaki ukazał się w trakcie ustawiania lamp przez resztę grupy.

więcej...

 

26-Nov-09 12:07

28.11.09-Lista osób zakwalifikowanych na wykład "Fotografia Krajobrazu"

więcej...

 

10-Nov-09 14:59

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii krajobrazu

W poniedziałek, 23 listopada, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na ostatnie już spotkanie organizowane w ramach II edycji projektu Szkoła Expresji. Wykład z fotografii krajobrazu, który odbędzie się w sobotę, 28 listopada, poprowadzi Michał Jeliński z Warszawskiej Szkoły Fotografii.

więcej...

 

04-Nov-09 11:05

7.11-Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty z fotografii

więcej...

 

29-Oct-09 14:52

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii ilustracyjnej

W najbliższy poniedziałek, 2 listopada, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu Szkoła Expresji. Zajęcia z fotografii ilustracyjnej, które odbędą się 7 listopada, poprowadzi Małgorzata Mikołajczyk z Warszawskiej Szkoły Fotografii.

więcej...

 

28-Oct-09 12:42

31 pażdziernika-Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty-Cyfrowa edycja zdjęć

więcej...

 

22-Oct-09 09:41

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z cyfrowej edycji zdjęć

W najbliższy poniedziałek, 26 października, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia z cyfrowej edycji zdjęć, które odbędą się 31 października, poprowadzi Tomasz Płatek z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Tomasz Płatek zajmuje się cyfrową obróbką obrazu od ponad 20 lat. W tym zakresie współpracował z największymi agencjami reklamowymi, wydawnictwami i korporacjami międzynarodowymi. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję pod jego okiem zgłębić tajniki edycji obrazu. Organizatorem projektu jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

więcej...

 

15-Oct-09 11:44

Lista osob zakwalifikowanych na warsztaty fotograficzne-17 października

więcej...

 

08-Oct-09 15:17

KONKURS FOTOGRAFICZNY RETRO WARSZAWA

"Życie Warszawy" rozpoczęło po wakacjach kolejną edycję konkursu poświęconego powojennej historii stolicy - "Retro Warszawa". Celem konkursu jest przedstawienie czytelnikom fotograficznego obrazu dawnej Warszawy i zaangażowanie mieszkańców w dokumentowanie współczesnego wyglądu historycznych miejsc. Konkurs pozwala na poznanie losów ulic i budynków stolicy i ukazanie zmian w architekturze miasta na przestrzeni ostatnich dekad.

więcej...

 

08-Oct-09 14:54

12 października-Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii człowieka

W najbliższy poniedziałek, 12 października, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia z fotografii człowieka, które odbędą się 17 października, poprowadzi Maciej Szal z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Nawiązywanie kontaktu z osoba fotografowaną, zgłębienie technik oświetleniowych, rozwijanie wrażliwości to tylko niektóre z tematów planowanych na następnym spotkaniu. Organizatorem projektu jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

więcej...

 

24-Sep-09 15:12

28.09.09-Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty z fotografii ulicznej

W najbliższy poniedziałek, 28 września, punktualnie o godz. 12:00 startują zapisy na kolejne warsztaty w ramach projektu „Szkoła Expresji”. Zajęcia plenerowe z fotografii ulicznej, które odbędą się 3 października, poprowadzi Maciej Skawiński z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. jak fotografować przechodniów, harmonizować w kadrze człowieka z otoczeniem, czy dbać o techniczną stronę fotografowania. Organizatorem projektu jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

więcej...

 

16-Sep-09 12:31

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty fotograficzne Szkoła Expresji!

Już 20 września br. w Warszawie rozpocznie się II edycja bezpłatnych warsztatów fotograficznych Szkoła Expresji. Wszyscy miłośnicy fotografii będą mieli okazję, pod okiem profesjonalistów, zgłębić m. in. tajniki prawidłowego wykonywania zdjęć, ich edycji oraz zapoznania się z wieloma dziedzinami tej sztuki.

więcej...

 

14-Sep-09 16:28

Ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty fotograficzne

Już 20 września br. w Warszawie rozpocznie się II edycja bezpłatnych warsztatów fotograficznych Szkoła Expresji.

więcej...

 

25-Aug-09 16:28

Krótko po tym, jak aparat Casio EXILIM EX-H10 pojawił się na rynku, został uhonorowany prestiżową nagrodą EISA 2009/2010. Międzynarodowa kapituła ekspertów uznała go za najlepszy produkt w kategorii „European Travel Compact Camera”.

więcej...

 

16-Jul-09 15:14

Odkryj tajemnice warszawskich ulic i utrwal swoje wrażenia na fotografii

Już w najbliższą sobotę, kolejna odsłona edukacyjno – kulturalnego projektu „Tajemnice warszawskich ulic”. Tym razem młodzi warszawiacy będą mieli okazję poznać sekrety warszawskiej Woli.

więcej...

 

13-Jul-09 14:18

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

9 lipca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Uczestnicy zajęć praktycznych w plenerze prowadzonych przez wykładowców z Warszawskiej Szkoły Fotografii mieli szansę zgłębiać swoją wiedzę zarówno z zakresu „fotografii ulicznej” jak i „fotografii człowieka”.

więcej...

 

07-Jul-09 12:02

Konkurs dla uczestników Bezpłatnych Warsztatów Fotograficznych rozstrzygnięty!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, ich przeglądanie sprawiło nam wiele radości. W każdej z nich odnaleźliśmy coś interesującego i wybór pierwszego miejsca okazał się prawdziwym wyzwaniem. Po długich naradach, jury, wybrało zwycięzców konkursu.

więcej...

 

23-Jun-09 10:27

Relacje z warsztatów Cyfrowa Edycja Zdjęć – 20 czerwca

20 czerwca odbyły się warsztaty fotograficzne z zakresu cyfrowej edycji zdjęć poprowadzone przez uznanego fotografika Andrzeja Satela – wykładowcę Warszawskiej Szkoły Fotografii. Na zajęciach fotoamatorzy dowiedzieli się jak korzystać z narzędzi do obróbki zdjęć oraz w jaki sposób prawidłowo retuszować zdjęcia

więcej...

 

18-Jun-09 09:49

Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy wszystkich uczestników projektu „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”, którzy wzięli udział w zajęciach plenerowych „Fotografia uliczna” oraz „Fotografia człowieka” do wzięcia udziału w konkursie.

więcej...

 

17-Jun-09 16:47

Relacje z warsztatów -Fotografia człowieka – 13 czerwca

13 czerwca odbyły się warsztaty fotograficzne w plenerze poprowadzone przez znakomitą fotograficzkę Małgorzatę Mikołajczyk, która skupiła się na tematyce fotografii człowieka. Choć deszczowa aura pogodowa nie sprzyjała, nie odstraszyło to 20 uczestników, którzy zmierzyli się z wyzwaniami jakie postawiła prowadząca zajęcia. Fotoamatorzy dowiedzieli się jak stworzyć prawidłową kompozycje zdjęcia, na jakie elementy zwracać uwagę podczas fotografowania człowieka oraz jak wykorzystywać światło.

więcej...

 

08-Jun-09 09:29

Relacje z warsztatów „Fotografia Uliczna”

6 czerwca na warszawskiej starówce odbyły się warsztaty z zakresu „Fotografii Ulicznej” poprowadzone przez wykładowcę Macieja Szal z Warszawskiej Szkoły Fotografii. Dwudziestu uczestników przybyłych na spotkanie miało okazję dowiedzieć się jak śledzić i rejestrować ciekawe sytuacje z życia codziennego. Podczas warsztatów każdy fotoamator pod okiem Macieja Szal mógł zastosować w praktyce wiele technik pozwalających na fotografowanie osób nieznajomych.

więcej...

 

02-Jun-09 15:43

"Fotografia Uliczna" - Lista zakwalifikowanych uczestników

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych na warsztaty z zakresu "Fotografii Ulicznej", które będą miały miejsce 6 czarwca o godz. 11.00.

więcej...

 

27-May-09 23:46

Rekrutacja na warsztaty "Fotografia uliczna"

Zapisy na warsztaty pt. "Fotografia uliczna", które poprowadzi Maciej Szal, wykładowca Warszawskiej Szkoły Fotografii, rozpoczynają się 1 czerwca o godz. 10.00. W związku ze specyficznym charakterem zajęć, ilość miejsc jest ograniczona. Na zajęcia fotografii ulicznej może zapisać się jedynie 20 osób. Decydować będzie kolejność zgłoszeń!

więcej...

 

22-May-09 10:43

Lista osób zakwalifikowanych na warsztaty fotograficzne "Podstawy fotografii" 23 maja

W związku z ogromnym zainteresowaniem warsztatami fotograficznymi organizawoanymi przez markę Casio Exilim oraz Warszawską Szkołę Fotografii zostały zorganizowane dwa zajęcia "Podstawy Fotografii" o godz. 9.00 oraz 11.00 a lista osób została rozszerzona do ok. 170 osób.

więcej...

 

13-May-09 13:28

Bezpłatne warsztaty fotograficzne

Już 23 maja br., w Warszawie, rozpoczną się „Bezpłatne Warsztaty Fotograficzne”. Wszyscy miłośnicy fotografii, będą mieli okazję pod okiem profesjonalistów, zgłębić tajniki m. in: prawidłowego wykonywania zdjęć, ich edycji, oraz obsługi aparatu. Organizatorem akcji jest Casio Exilim i Warszawska Szkoła Fotografii.

więcej...

 

08-May-09 11:50

Ruszyła Kampania reklamowa aparatów Casio Exilim

Wprowadzeniu na polski rynek nowej kolekcji aparatów Casio Exilim będzie towarzyszyć telewizyjna kampania reklamowa. W dniach od 6-30 kwietnia w stacji TVN24 będą emitowane bilbordy sponsorskie promujące linię High Speed.

więcej...

 

08-May-09 11:00

Konferencja prasowa nowej linia aparatów fotograficznych Casio Exilim

Przeniesienie obiektu w wymarzoną scenerię, uchwycenie ruchu niewidocznego dla ludzkiego oka – to tylko niektóre z możliwości, jakie posiadają nowoczesne i designerskie aparaty fotograficzne z nowej linii Casio Exilim. W dniu 26. marca w restauracji ZEN Jazz Bistro w Warszawie odbyła się polska premiera najnowszej linii aparatów cyfrowych marki Casio Exilim, w której udział wzięli przedstawiciele mediów. Zaproszonych gości po świecie nowatorskich technologii oprowadzali Beata Sadowska oraz Eksperci Marki Casio.

więcej...

 

18-Dec-08 10:19

Nagroda "iF Design Award 2009" dla aparatu Casio EX-F1

Aparat cyfrowy Casio EXILIM EX-F1 otrzymał prestiżową nagrodę "iF Design Award 2009", przyznawaną przez International Design Forum. W konkursie co roku wyróżniane są produkty łączące w sobie innowacyjne wzornictwo i zaawansowaną technologię.

więcej...

 

18-Sep-08 17:00

EX-FH20 szybszy niż lustrzanki cyfrowe

Firma Casio wprowadziła na rynek najnowszy aparat cyfrowy z serii EXILIM - model EX-FH20. Urządzenie wyposażono w dwudziestokrotny zoom optyczny i 9,1 -megapikselową matrycę CMOS.

więcej...

 

28-Aug-08 16:45

Casio na Targach Photokina 2008

Podczas tegorocznych targów Photokina w Kolonii, 23-28 września 2008r. zostanie zaprezentowana nowa kolekcja aparatów cyfrowych Casio Exilim.

więcej...

 

20-Aug-08 10:47

EXILIM Pro EX-F1 wygrał EISA AWARD

Casio Exilim Pro Ex-F1 zdobył nagrodę Europejskiego Stowarzyszenienia Technik Audiowizualnych EISA* wraz z zaszczytnym tytułem “Najbardziej zaawansowanego aparatu kompaktowego 2008-2009”.

więcej...

 

14-Jul-08 09:49

Exilim Zoom EX-Z150-najsmuklejszy na świecie*

Casio Computer Co., Ltd. i firma Zibi S.A. przedstawiają super-smukły, 8.1 megapikselowy EXILIM Zoom EX-Z150 z szerokokątnym obiektywem, 4x zoomem optycznym, stabilizacją obrazu CCD, oraz dużym wyświetlaczem LCD.

więcej...

 

30-Jun-08 13:23

Nowy firmware do modelu EXILIM Pro EX-F1

Casio Computer Co. Ltd. wprowadza update oprogramowania aparatu EXILIM Pro EX-F1.

więcej...

 

03-Jun-08 08:55

DIWA Innovation Award dla Casio EXILIM Pro EX-F1

Casio EXILIM Pro EX-F1 po raz kolejny zostało docenione przez międzynarodowe jury dziennikarzy. Aparat zyskał uznanie stowarzyszenia Digital Imaging Websites Association i został wyróżniony nagrodą DIWA Innovation Award.

więcej...

 

02-Jun-08 12:11

Nagroda Plus X 2008 dla Casio Exilim

Aparaty cyfrowe Casio EXILIM triumfowały w tegorocznej edycji największego europejskiego konkursu elektroniki konsumenckiej Plus X.

więcej...

 

14-May-08 00:16

EX-F1 wśród topowych produktów

Flagowy model najnowszej linii aparatów cyfrowych marki Casio - EXILIM Pro EX-F1 został nagrodzony prestiżową nagrodą amerykańskiego pisma Popular Mechanics Editor's Choice Award.

więcej...

 

14-May-08 00:12

Nowa odsłona ruchu

Nowa, dotąd nieznana możliwość połączenia sztuki i technologii stała się inspiracją do konferencji prasowej wprowadzającej na polski rynek aparat Casio EXILIM Pro EX-F1.

więcej...